První geometrie
008

Vladislav Mirvald (1921 - 2003)

První geometrie, 1976

olej na kartonu | 34,5 x 44,3 cm | sign. vzadu Vl. Mirvald 1976 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022