Procházeči chrámů
010

Josef Jíra (1929 - 2009)

Procházeči chrámů, 1980

suchá jehla, lept, kolorováno | 40 x 33,7 cm | sign. Josef Jíra 80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022