Totemy
014

Jaroslav Róna (1957)

Totemy, 1987

kombinovaná technika na kartou | 38,5 x 43,9 cm | sign. Róna IX. 87 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022