Pád kentaurů II.
016

Václav Bláha (1949)

Pád kentaurů II., 1991

akryl, řezaný karton | 105 x 74 cm | sign. V. Bláha 91 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022