Mytická krajina
018

Jaroslav Róna (1957)

Mytická krajina, 1991

olej na plátně | 55 x 45 cm | sign. vzadu Róna 91 I. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 78 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 94 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022