Tam a zpátky
019

Tomáš Švéda (1945)

Tam a zpátky, 1992

olej na desce | 183 x 122 cm | sign. vzadu T. Švéda 1992 | rámováno

Volné seskupení 12/15 Pozdě, ale přece, Galerie Mánes, Praha, 1994

VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022