Bojovník
025

Vít Soukup (1971 - 2007)

Bojovník, 2006

olej na plátně | 122 x 87,5 cm | sign. vzadu V. Soukup 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022