Everything In Our Lives Has Accelerated
037

Marek Nenutil, Openmindz 360 (1978)

Everything In Our Lives Has Accelerated, 2020

olej na plátně | 100 x 80 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz360

VYVOLÁVACÍ CENA: 43 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022