Deformace
041

Miloš Englberth (1974)

Deformace, 2022

olej na plátně | 80 x 60 cm | sign. Englberth 22 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022