>x
Krajina
044

Alexandr Vladimír Hrska (1890 - 1954)

Krajina, nedatováno

olej na plátně | 56,5 x 48,5 cm | sign. Hrska, vzadu opatřeno šítkem | rámováno

Vzadu štítek Dr. J. Kubálek z Všenor.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022