Zátiší s čajovou konvicí a ovocem
045

Bohumil Stanislav Urban (1903 - 1998)

Zátiší s čajovou konvicí a ovocem, 1977

olej na plátně a desce | 35 x 50 cm | sign. B. S. Urban, vzadu opatřeno štítkem Dílo | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022