Hra
046

Jana Cibulková

Hra, 1973

olej na plátně | 94 x 76 cm | sign. vzadu J. Cibulková 73

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022