Dívka v baretu
049

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Dívka v baretu, nedatováno

olej na desce | 41,5 x 29,3 cm | sign. Červinka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022