Modrý horizont
054

Jiří Corvin (1931 - 2004)

Modrý horizont, 80. léta

kombinovaná technika na desce | 81 x 90 cm | sign. Corvin | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022