Otisk
065

David Medek (1969)

Otisk, 2001

olej na plátně a sololitu | 29,5 x 21 cm | sign. vzadu David Medek

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022