Věnec
076

Oldřich Tichý (1959)

Věnec, 2012

olej na plátně | 100 x 100 cm | sign. O. Tichý 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022