Alena
095

Martin Velíšek (1968)

Alena, 2021

olej na plátně a desce | 70 x 90 cm | sign. vzadu Martin Velíšek 2021

VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022