Model
096

Pavel Šmíd (1964)

Model, 2021

olej na plátně | 60 x 45 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022