Sparta - Slavia
108

Marcel Niederle (1898 - 1980)

Sparta - Slavia, 1965

akvarel a tužka na papíře | 39 x 28,5 cm | sign. M. Niederle 1965, vzadu opatřeno razítkem autora | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022