Geometrické cvičení
121

František Kyncl (1934 - 2011)

Geometrické cvičení, 1986

akryl na papíře | 52,2 x 37,8 cm | sign. F. Kyncl 86 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022