Tanečnice
122

Svatopluk Pitra (1923 - 1993)

Tanečnice, 70. - 80. léta

akvarel, tuš a koláž na papíře | 57 x 36,3 cm | sign. ArtTip

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022