Blízko středu
129

Tomáš Švéda (1947)

Blízko středu, 1988

akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 97 x 69 cm | sign. T. Švéda 30. 4. 1988

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022