Ztišená krajina
130

František Hodonský (1945)

Ztišená krajina, 1990

akvarel, tuš a tužka na papíře | 50 x 69,5 cm | sign. Hodonský 90

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022