Krajina s rybníkem
132

Ivan Ouhel (1945 - 2021)

Krajina s rybníkem, 1993

tempera, akvarel a tužka na papíře | 89,5 x 69,5 cm | sign. Ivan Ouhel 93

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022