Radovánky
135

Willi Nowak (1886 - 1977)

Radovánky, 1886 - 1977

kombinovaná technika na papíře | 28,5 x 40,5 cm | sign. W. Nowak | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022