Zátiší s botičkami
136

Tomáš Smetana (1960)

Zátiší s botičkami, 1998

tužka na papíře | 29 x 41 cm | sign. vzadu Tomáš Smetana 1998 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022