Loď
141

František Skála jr.

Loď, nedatováno

kombinovaná technika na papíře | 33 x 45 cm | sign. F. Skála jr.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022