Roucho
156

Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983)

Roucho, nedatováno

monotyp | 59,3 x 42 cm | sign. Veris

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022