Kabát
158

Olga Čechová (1925 - 2010)

Kabát, 1971

litografie | 65,5 x 46,5 cm | sign. Olga Čechová 1971 | 8/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022