Práce na detailu
160

František Gross (1909 - 1985)

Práce na detailu, nedatováno

linoryt | 14,5 x 10,5 cm | sign. F. Gross

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022