Stan
167

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Stan, nedatováno

suchá jehla | 8,3 x 10,6 cm | sign. vzadu vnukem Kamila Lhotáka a opatřeno pozůstalostním razítkem Kamila Lhotáka | 4/10

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022