Svět malých
171

Oldřich Kulhánek (1940 - 2013)

Svět malých, 1980

litografie, poškozeno | 64 x 49 cm | sign. Oldřich Kulhánek 1980

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 200 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022