V zrcadle
182

Tomáš Císařovský (1962)

V zrcadle, 1993

litografie, poškozeno | 88 x 66,5 cm | sign. Tomáš Císařovský 93 | aut. tisk

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022