Růžový květ
186

Petr Nikl (1960)

Růžový květ, 2001

litografie | 16,5 x 22 cm | sign. Petr Nikl 2001 | A. T.

Petr Nikl, Grafika, str. 46, Galerie Art, Chrudim, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022