Dvě nahá ženská těla
195

Kurt Gebauer (1941)

Dvě nahá ženská těla, 2012

litografie | 51 x 72 cm | sign. Kurt Gebauer 2012 | 16/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022