Skate na Letné
207

Martin Šimeček (1970)

Skate na Letné, 2021

litografie | 40 x 49 cm | sign. Martin Šimeček 2021 | A. T.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč

neděle 26. června 2022

21.6. - 26.6. 2022