V meditaci
323

Václav Menčík (1926 – 2013)

V meditaci, 1966 – 2009

olej na plátně | 230 × 100 cm | sign. VaMen 66 – 09 | rámováno

Václav Menčík, Obrazy, str. 130, ProfiArt, Praha, 2014; Václav Menčík, Obrazy, nestránkováno, Galerie 33, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 000 Kč

ONLINE AUKCE !!!

REGISTRACE
neděle 29.9.2024
sobota 5.10.2024
neděle 6.10.2024

SBÍRKA JARMILA MAŘANOVÁ

neděle 29.9.2024
od 18 hodin

GALERIE KRITIKŮ

neděle 29.9.2024
od 19 hodin

EROTICKÁ FOTOGRAFIE

sobota 5.10.2024
od 19 hodin

SBÍRKA JARMILA MAŘANOVÁ

neděle 29.9.2024
od 18 hodin

GALERIE KRITIKŮ

neděle 29.9.2024
od 19 hodin

EROTICKÁ FOTOGRAFIE

sobota 5.10.2024
od 19 hodin

SBÍRKA JARMILA MAŘANOVÁ

neděle 29.9.2024
od 18 hodin

GALERIE KRITIKŮ

neděle 29.9.2024
od 19 hodin

EROTICKÁ FOTOGRAFIE

sobota 5.10.2024
od 19 hodin

SBÍRKA JARMILA MAŘANOVÁ

neděle 29.9.2024
od 18 hodin

GALERIE KRITIKŮ

neděle 29.9.2024
od 19 hodin

EROTICKÁ FOTOGRAFIE

sobota 5.10.2024
od 19 hodin

SBÍRKA JARMILA MAŘANOVÁ

neděle 29.9.2024
od 18 hodin

GALERIE KRITIKŮ

neděle 29.9.2024
od 19 hodin

EROTICKÁ FOTOGRAFIE

sobota 5.10.2024
od 19 hodin

neděle 27. září 2015 od 13.30 hodin

úterý 22. září - sobota 26. září 2015