18.00 H 8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA
18.00 H 15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
neděle 15. prosince 2024
10. 12. - 15. 12. 2024
akvarel na papíře | 39 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč
litografie, mírně poškozeno | 43,1 x 32,2 cm | 51/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 340 Kč
litografie | 49 x 38 cm | 36/90
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč
110
119
120