ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 8. června 2025 od 19.00 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 13. 6. - 8. 6. 202510.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
akvarel, kvaš, tuš, tužka, papír | 97 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
akryl, plátno | 81 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
Zadaný limit je závazný!