ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 8. června 2025 od 19.00 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 13. 6. - 8. 6. 202510.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
olej, plátno | 54 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
litografie | 34,6 x 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
Zadaný limit je závazný!