PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 13. prosince 2015
úterý 8. prosince - sobota 12. prosince 2015
litografie | 70 × 71,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
komb. technika na papíře a plátně | 160 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 34 500 Kč
olej na plátně | 145 × 155 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč