PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin
úterý 15. března - sobota 19. března 2016
akvarel na papíře | 28,5 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
240akvarel na papíře | 25 × 32,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
241akvarel na papíře | 28,8 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel na papíře | 24,8 × 32,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
243akvarel na papíře | 28,5 × 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
244akvarel na papíře | 44,8 × 32,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
akvarel na papíře | 38,5 × 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
246akvarel na papíře | 36,5 × 25,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
247akvarel na papíře | 36,5 × 26,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel na papíře | 36,5 × 25,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
249akvarel na papíře | 36,5 × 25,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
250akryl na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
akryl na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
252akryl na plátně | 50 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
253akryl a uhel na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
255olej na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
256akryl a olej na plátně | 120 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
olej na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
258akryl a olej na plátně | 105 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
259olej na plátně | 85 × 59 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
olej na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
261olej na plátně | 105 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
262olej na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
PRODÁNO ZA: 20 000 Kč
akryl na plátně | 70 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
PRODÁNO ZA: 21 250 Kč
akryl na plátně | 90 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
265akryl a olej na plátně | 90 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
olej na plátně | 105 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
267olej na plátně | 160 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 50 000 Kč
olej na plátně | 160 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
PRODÁNO ZA: 75 000 Kč
olej na plátně | 80 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
270akryl na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
PRODÁNO ZA: 23 750 Kč
akryl na plátně | 90 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
PRODÁNO ZA: 37 500 Kč
akryl na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
273akryl na plátně | 90 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
PRODÁNO ZA: 37 500 Kč
akryl na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
akryl na plátně | 90 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
PRODÁNO ZA: 35 000 Kč
akryl a uhel na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
277akryl na plátně | 70 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
akryl na plátně | 80 × 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
PRODÁNO ZA: 37 500 Kč
akryl na plátně | 120 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
280akryl a uhel na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
PRODÁNO ZA: 33 750 Kč
akryl a uhel na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 31 250 Kč
akryl na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
283akryl na plátně | 50 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
akryl na plátně | 85 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
akryl na plátně | 90 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
286akryl a uhel na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 31 250 Kč
akryl na plátně | 110 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
PRODÁNO ZA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 130 × 160 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
289akryl na plátně | 130 × 160 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
PRODÁNO ZA: 62 500 Kč