DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
DNES OD 19 H
DNES OD 19 H
neděle 20. března 2016 od 13.30 hodin
úterý 15. března - sobota 19. března 2016
tempera a pastel na papíře | 90 × 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč
olej na plátně | 70 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej, akryl a tempera na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč