PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
020. Eduard Ovčáček, 230 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
047. Helmut Newton, 150 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
023. Magdaléna Jetelová, 120 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
009. William Klein, 40 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
051. Krištof Kintera, 60 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
024. Miloň Novotný, 7 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
002. Jan Hála, 500 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
034. Ladislav Postupa, 1 300 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
042. Tono Stano, 12 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
054. Ivan Pinkava, 4 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
061. Jan Reich, 6 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
066. Veronika Bromová, 65 000 Kč
neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
olej na kartonu | 20 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej na kartonu | 20 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej na plátně | 71 × 54,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 500 Kč
olej na desce | 32,5 × 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 875 Kč
olej na plátně | 79,3 × 114 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej na plátně | 53 × 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 47 000 Kč
olej na kartonu | 42 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
olej na plátně | 65 × 125 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej na plátně | 25 × 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
olej na plátně | 30 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 6 250 Kč
kombinovaná technika na desce | 30 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
kombinovaná technika na papíře a plátně | 42 × 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
koláž na plátně, páleno bengálským ohněm | 50 × 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
bronz | 53 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
glazovaná keramika | 34 × 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 800 Kč
zlacený cement | v. 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
olej na kartonu | 100 × 74 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
akryl na desce | 49 × 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na plátně | 145 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
olej na plátně | 95 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 54 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PRODÁNO ZA: 31 250 Kč
olej na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
akryl na linoleu a desce | 33 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej, akryl a pastel na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 40 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na desce | 122 × 127 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na desce | 122 × 127 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na desce | 122 × 127 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 18 750 Kč
olej na sololitu | 32,5 × 19,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na kartonu, asambláž | 28,5 × 20,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
olej na plátně | 60 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
olej na plátně | 90 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
olej na plátně | 70 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
akryl a olej na plátně | 70 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
olej na plátně | 70 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč
olej na plátně | 70 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na plátně | 60 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
olej na plátně | 99 × 89 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
tiskařské barvy, dřevotříska | 90 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
olej na plátně | 110 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
akryl a nitroemail na plátně | 130 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
litina | 52 × 51,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 117 × 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
akryl a nitroemail na plátně | 90 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 115 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
akryl na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 30 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
olej na plátně | 90 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
akryl na plátně | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
olej na plátně | 85 × 115 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 79 × 89 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
olej na plátně | 60 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 51,5 × 117,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
olej na plátně | 45 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
PRODÁNO ZA: 10 000 Kč
litý epoxid na desce | 103 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
olej na plátně | 105 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč
akryl na plátně | 80 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
akvarel, akryl a tuš na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
akryl na plátně | 40 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
akryl na plátně | 80 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 34 000 Kč
olej a olejový pastel na plátně | 30 × 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
akryl na plátně | 60 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
akryl a olej na plátně | 63 × 48,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej a olejový pastel na papíře a plátně | 30 × 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
akryl na plátně | 80 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
akryl a koláž na plátně | 50,5 × 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
akryl na kartonu | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč