SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
olej na desce | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 320 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 000 Kč
akryl na plátně | 162 × 116 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
517akryl na plátně | 65 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 290 000 Kč
olej na kartonu | 44,5 × 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč
pigment na papíře | 99 × 64 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 250 000 Kč
akryl na plátně | 52 × 37,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 44 000 Kč
vrstvený papír | v. 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč
akryl na plátně | 55 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
asambláž, objekt | 103 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
akryl na plátně | 100 × 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 68 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 000 Kč
akryl a airbrush na plátně | 63 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
555kombinovaná technika na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč