První dveře
557

Tadeáš Kotrba (
1986)

První dveře, 2015

olej na plátně | 120 × 160 cm | sign. vzadu T. Kotrba 2015

Contemporary Art 2015, nestránkováno, Prague Auctions,
Praha, 2015

Contemporary Art 2015, Nová síň, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016