PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 12. června 2016
úterý 7. června - sobota 11. června 2016
olej, akryl a pastel na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
466olej na plátně | 70 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
olej na plátně | 70 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč