ZPRÁVA O STAVU DÍLA
PROGRAM16.00 H SKLO A KERAMIKA17.00 H FOTOGRAFIE19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍPo přihlášení zadávejte limity
Nová síňVoršilská 3, 110 00 Praha 1neděle 11. prosince 2016 od 13.30 hodin
Nová síňVoršilská 3, 110 00 Praha 1úterý 6. prosince - sobota 10. prosinceí 2016 10.00 h - 19.00 h
akvarel, pastel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 13 × 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
olej na kartonu | 44 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč