olej na plátně | 30 x 33,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
olej na sololitu | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
tempera na papíře | 49,5 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
tempera na kartonu, mírně poškozeno | 48 x 72 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
akvarel a tuš na papíře | 25,2 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
tuš a tužka na papíře | 23,2 x 14,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
různé techniky na papíře | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
litografie, kolorováno | různé formáty
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
030
043
087
112
115
118
120
161
178