Dialog
005

Robert Hliněnský (1908 - 1979)

Dialog, 1961

olej na sololitu | 45,2 x 52,5 cm | sign. vzadu R. Hliněnský 1961 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 - 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč